Wijncursus agenda
24 oktober 2023 om 19:00
Gaat door, laatste plekken!
1, 15 , 29 nov & 13 dec 2023
Gaat door, laatste plekken!
11 november 2023 om 19:00
Gaat door, laatste plekken!
Donderdag 30 nov & 14 dec 2023
Gaat door, laatste plekken!
INVESTEER IN JEZELF

92 pagina's met Robert's recepten, geheimen, tips & tricks uit de kookcursussen en wijncursussen.
MEER WETEN VAN WIJN? KOM WIJN PROEVEN OP DE SDEN 2 WIJNCURSUS!
Ben jij een echte wijnliefhebber? Wil je meer weten over de verschillen tussen alle wijnen? Waar ze vandaan komen en hoe ze gemaakt worden? Wil je op een toegankelijke manier leren benoemen wat je proeft en combinaties maken met lekker eten? Dan zit je hier goed, deze wijncursus wil je niet missen!
Inhoud

Vinoloog Robert Verweij
Robert komt uit een familie van veehandelaars, kaasmakers en bakkers. Hij verzorgt al meer dan 20 jaar culinaire workshops, opleidingen en cursussen in de regio Utrecht en Amsterdam met z’n culinaire cursus bedrijf TeesT.
Duizenden kook- en wijnliefhebbers zoals jij volgde bij hem cursussen in verschillende onderwerpen. Je kent hem waarschijnlijk als TV-kok van programma’s zoals Life & Cooking, op zondagmiddag bij RTL4.
Om een goede wijndocent te zijn moet je zelf ook blijven leren. Daarom is Robert naast “Vinoloog van de Wijnacademie” ook “Official Certified Sherry Educator”, “MEI Master Wine Taster”, “Spanish Wine Educator” en “Sabreur du Confrérie du Sabre d’Or”. Er is bij Robert altijd ruimte voor persoonlijke verhalen en om te lachen. Meer over Robert vind je hier.
Het is Robert’s missie om jou meer te laten genieten van goede wijn. Hij geeft je veel tips voor het wijn serveren bij het eten of wijn drinken met je vrienden en familie. Van glaswerk en temperatuur tot wijn-spijs combinaties. Door z’n lange ervaring als spreker en Aanbevolen Wijndocent weet hij waar voor jou de winst te behalen is.
Wat kun en ken je na de wijncursus?
Wat Robert uniek maakt is de directe koppeling met gerechten door z’n achtergrond als chef-kok. Daarnaast relativeert hij met humor de wijnwereld en mijdt hij stoffige taal. Hij wil op een toegankelijke manier praktische kennis bieden waar je wat mee kunt. Per avond proef je 8 wijnen, dus 32 wijnen in totaal.
Welke wijn drink je wanneer? Op welke temperatuur en uit welk glas? Bij welke gerechten? En hoe bewaar je je mooiste wijnen of geopende flessen? Uiteraard leer je ook de belangrijkste wijngebieden, hun druiven en wijnmaakmethodes. Na de wijncursus kun je immers examen doen op SDEN 2 niveau voor het Wijnoorkonde.
Waarom ga je de wijncursus volgen bij vinoloog en chefkok Robert Verweij?
• Nog beter wijn kunnen uitzoeken in de wijnwinkel of supermarkt
• Je krijgt direct bij inschrijving de online workshop wijn proeven gratis
• De cursuslocatie ligt 5 minuten van de A2, goed bereikbaar via het OV
• Persoonlijke begeleiding vóór en nà de cursus via de live Q&A
• Zeker weten dat je kennis over wijn en eten groeit
• Knusse locatie en gezellige medecursisten
• Al duizenden tevreden cursisten gingen je voor
Voor wie?
Wijnliefhebbers met weinig tot gemiddelde basiskennis, horeca- en winkelmedewerkers.

Alle cursussen die ik bij Robert gedaan heb zijn top.
Doen!

Na de broodcursus ook de fermentatiecursus gedaan. Ik kan niet anders zeggen dan dat ik genoten heb. Inspiratie, leerzaam, vakkundig en gezellig. Een aanrader!


Inspirerende cursus! Ik heb aardig wat ervaring met het maken van pasta en het koken van risotto, maar ik heb van de cursus veel meer geleerd dan verwacht.

Superleuke cursus en lekker veel info om na te lezen. Een mooie investering in mezelf!

De cursussen zijn goed verzorgd, op niveau maar ook toegankelijk. Opgewekt gebracht door de enthousiaste docenten.
Hulde Robert!

Pas heb ik de samen met m'n moeder de theecursus gevolgd. Leerzaam en supergezellig! Mariëlla Erkens en Robert Verweij zijn TOP!

Met veel plezierl diverse cursussen gevolgd bij TeesT. Pizza, brood, vlees, pasta en sushi. Altijd verzorgd door een "vakidioot" met humor, waardoor de cursussen behalve zeer leerzaam ook mega leuk zijn. Aanrader!

Al twee keer een cursus gevolgd! Leuk en leerzaam met humor en de beste begeleiders op hun vakgebied!
KOOK- EN WIJNCURSUSSEN SINDS 2003
Praktische informatie
Wat kost de SDEN 2 wijncursus?
• 4 avonden wijncursus in IJsselstein van chefkok & vinoloog Robert Verweij
• De online workshop wijn proeven van 15 euro zodat je vandaag al kunt beginnen
• Persoonlijke begeleiding vóór en nà de cursus via de live Q&A
• Alle wijnen, proefformulieren en consumpties gedurende 4 avonden voor…
€ 237 all-in
Als je niet tevreden bent krijg je je geld terug!
Wijncursus boek
Het SDEN 2 lesboek “Ik weet meer van wijn” is niet verplicht, maar we raden het wel aan. Het lesboek dient u zelf te bestellen, het is niet inbegrepen in de wijncursus.
Wijncursus examen doen
Ook het examen is niet verplicht, maar we raden het zeker aan! In Nederland zijn cursusaanbieders en exameninstanties gescheiden, wij nemen dus geen examens af. Check hier de examendata, tijden en kosten.
Waar is de wijncursus?
Brasserie de Kloostertuin
Benschopperstraat 43
3401 DG IJsselstein
Tip: je kunt hier vooraf een hapje eten
Google maps
Hoe laat?
• Van 18:45 tot 19:00 is er koffie
• Om 19:00 start de cursus
• Tussen 22:00 en 22:30 ronden we af
Parkeren
• Gratis van maandag t/m donderdag vanaf 18:00 en vrijdag vanaf 21:00
• Parkeerplaats Kloosterhof
• Parkeerplaats Kronenburgplantsoen
• Parkeergarage Overtoom Oost
Topdocenten
Effectiviteit
Exponentiële groei
Skills verbeteren
Toepasbaarheid
VOLG JE GEVOEL & BEHAAL JE CULINAIRE DOEL